kraunasi...

Privatumo politika

MB Darbo laiko apskaitos sistemos (juridinio asmens kodas 305583047, registracijos adresas – Aušros al. 66a, Šiauliai, LT-76233, Lietuva, tel. +370 601 60664, el. pašto adresas info@dalas.lt) (toliau – Duomenų valdytojas) šia privatumo politika (toliau – Privatumo politika) nustato asmens duomenų tvarkymo sąlygas naudojantis Duomenų valdytojo valdoma interneto svetaine www.dalas.lt (toliau – Interneto svetainė).
Duomenų subjektu šioje Privatumo politikoje yra laikomas fizinis asmuo, lankydamasis Interneto svetainėje ir besidomintis Duomenų valdytojo teikiamomis paslaugomis ar norintis susisiekti su Duomenų valdytoju kitais klausimais, kuris pasinaudojęs Interneto svetainėje esančia kontaktine forma arba nurodytais telefono numeriais susisiekia su Duomenų valdytoju.
Duomenų subjektas pateikdamas savo asmens duomenis (įskaitant duomenis, kuriuos tiesiogiai ar netiesiogiai pateikia lankydamasis Interneto svetainėje), sutinka ir neprieštarauja, kad Duomenų valdytojas juos rinktų ir tvarkytų šioje Privatumo politikoje bei galiojančiuose Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos aktuose nustatytais tikslais ir tvarka. Taikomos visos protingos techninės ir administracinės priemonės tam, kad surinkti duomenys apie Duomenų subjektus būtų apsaugomi nuo praradimo ar neleistino naudojimo.

dalas.lt gali rinkti, saugoti ir savo reikmėms naudoti šių rūšių informaciją:

  • Informaciją, kurią Jūs suteikiate mums kontaktinėje formoje arba telefono skambučio metu
  • Informaciją apie Jūsų apsilankymus šioje Interneto svetainėje - vizitų statistiką ir naudojimo ypatumus. Daugiau apie tai skiltyje „Slapukai“.
  • Bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu perduodate mums

Papildomos asmens duomenų rinkimo ir tvarkymo sąlygos gali būti taikomos esamų klientų nurodytiems vartotojams, įgaliotiems naudotis darbo laiko apskaitos ir optimizavimo sistema dalas.lt. Šios papildomos sąlygos yra nurodytos Duomenų valdytojo ir kliento pasirašytos sutarties bendrojoje dalyje.

Jokie duomenys nėra perduodami trečiosioms šalims.

Slapukai

Slapukai - tai mažos apimties tekstiniai dokumentai, kurie padeda užtikrinti sklandų Interneto svetainės veikimą, leidžia stebėti lankymosi trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie lankytojų skaičių. Svetainėje yra naudojami Google Analytics slapukai. Google privatumo politiką galite rasti čia. Slapukus galite išjungti tvarkydami savo interneto naršyklės nustatymus.

dalas.lt naudojame būtinuosius ir analitinius slapukus. Jokie funkciniai (vartotojų atpažinimo) ar reklaminiai / trečiųjų šalių slapukai nėra naudojami.