kraunasi...

Apie mus

dalas.lt komanda jau daugiau nei 12 metų projektuoja, kuria ir administruoja darbo laiko apskaitos sistemas.

Darbuotojų darbo laiko apskaitos paslaugos, buhalterinė apskaita – būtini tinkamam įmonės valdymui, todėl didžiuojamės rinkai pristatę vieną pirmųjų, viešajame sektoriuje plačiai naudojamą darbo laiko apskaitos sistemą. Šiandien šis maksimaliai ištobulintas inovatyvus produktas – visiškai nauja darbo laiko apskaitos ir optimizavimo sistema dalas.lt

Patogia vartotojo sąsaja ir funkcionalumu išsiskirianti programa viešųjų įstaigų personalo valdymo vadovams ir specialistams, verslo savininkams leidžia operatyviai ir lengvai automatizuoti darbo laiko valdymo procesą bei apskaitą, sudaryti darbo grafikus ir žiniaraščius. Taip pat dalas.lt paprastai integruojama su kitomis verslo valdymo sistemomis, buhalterinės apskaitos programomis.

Mūsų patyrę specialistai įsiklauso į klientų poreikius ir kuria bei tobulina programą taip, kad ji užtikrintų visų darbų sukontroliavimą ir atlikimą laiku, patogų procesų automatizavimą. Siekiame, kad darbo laiko apskaitos ir optimizavimo sistema dalas.lt pranoktų vartotojų lūkesčius ne vien savo funkcionalumu, tačiau ir išmanumu – efektyviai planuoti darbo laiką programos pagalba galima visuose stacionariuose ir mobiliuose įrenginiuose.

Mūsų misija

Tapti inovatyviausia ir populiariausia darbo laiko apskaitos ir optimizavimo sistema visoje Lietuvoje.

Aukime ir tobulėkime drauge, o darbo laiko apskaitą valdykime šiuolaikiškai!